loadingimg

Wczytuję dane...
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
Niezalogowany
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
 
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
Poinformuj o dostępności
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
( średnia: 0.0  ocen: 0 )
Steelseries Sensei Fnatic

Producent: Steelseries

Gwarancja: 24 miesiące

 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

Najbardziej konfigurowalna myszka na

świecie.

 POZNAJ SENSEI

Od czasu premiery naszej pierwszej myszki, używaliśmy Japońskich inspiracji dla ich nazw. Nasze myszki są zbudowane dla najlepszej wydajności i turniejowego stylu gry. Ikari oznacza gniew, Xai oznacza talent, a lista nazw ciągnie się dalej. Sensei to nasza wersja wielkiego mistrza w naszym Do Jo. Oto nauczyciel. Ten, przed którym wszyscy się kłaniają, ten który zna sztuczki i sekretne ruchy, które każdy chciałby poznać, ale tylko niewielu może je opanować. To odpowiednia nazwa. Osiągnij mistrzostwo w grze. Poznaj Sensei.


Button PRZYCISKI

1.Lewy boczny przycisk 1
2.Lewy boczny przycisk 2
3.Lewy przycisk
4.Prawy przycisk
5.Kółko myszki i środkowy przycisk
6.Prawy boczny przycisk 1
7.Prawy boczny przycisk 2
8.Przełącznik wysokich/niskich ustawień CPI

Fnatic Sensei Buttons


Weight & Size WYMIARY I WAGA

 • Waga: 102 gramy
 • Wysokość: 38.7 mm
 • Szerokość: 68.3 mm
 • Długość: 125.5 mm

Fnatic Sensei Measure


 PODWÓJ SWOJĄ SZYBKOŚĆ

SteelSeries Sensei może byc szybka jak błyskawica. Szybsza, niż orynialny Sensei, dla prawdziwych demonów prędkości… jeśli lubisz taką szybkość. Dzięki temu, że używamy w tej myszce 32-bitowego procesora ARM, możemy podwoić (x2) jej czułość.

Domyślny zakres CPI: 1 do 5,700 CPI.
Podwojony zakres CPI: 5,700 do 11,400 CPI.

Ta funkcja jest wyjątkowo przydatna dla użytowników korzystających z wielu monitorów lub podobnych środowisk.


Technology NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE

Wykorzystując najwyższej klasy laserowy sensor, który zapewnia płynną i wydajną pracę, myszka gamingowa Guild Wars 2 szczyci się rozdzielczością HD 10.8 megapikseli osiągając do 12,000 klatek na sekundę, wspierając ruchy o prędkości do 150 cali na sekundę.


Macro ZAAWANSOWANE MAKRA

Dzięki wsparciu oprogramowania SteelSeries Engine możesz nagrywać nawet wyjątkowo długie i zaawansowane makra do wykorzystania przez myszkę Sensei. Makra można podzielić na warstwy i zawrzeć w nich naciśnięcia klawiszy i odstępy czasowe. Jak wykorzystasz tą funkcję, zależy tylko od Ciebie (wybierz kofigurację z rozwagą i przestrzegaj wszelkich zasad, które obowiązują w grze), przedstawiamy Ci tylko nieskończone możliwości.


Path correction KORYGOWAĆ, CZY NIE?

SteelSeries FreeMove eliminuje korekcję ścieżki, która przewiduje i koryguje ruchy myszki „prostując” jej ruch. Uzywając SteelSeries Sensei, możesz ustawiać poziom korekcji ścieżki lub całkowicie ją wyłączyć dla 100% kontroli Twoich ruchów.
Path correction off

Korekcja ścieżki wyłączona.

Path correction on

Korekcja ścieżki ustawiona na maksimum.


 DLACZEGO BĘDZIESZ ZWYCIĘŻAĆ?

Czy Sensei uczyni cię kozackim, 1337, ownującym n00bów gamingowym herosem? Sorry, raczej nie. Myszka jest narzędziem, jak każde inne. Nawet najlepsza i najdroższa rakieta tenisowa na świecie nie uczyni cię lepszym użytkownikiem tej rakiety. Nie zrobi tego nic, oprócz własnego talentu i poświęcenia. Każda firma, albo produkt, który coś takiego obiecuje, po prostu kłamie.

Ale czy Sensei pomoże Ci wygrać? Tak, na pewno. I to możemy Ci obiecać. Właśnie po to stworzyliśmy linię myszek Sensei. Dzięki niesamowitej dokładności podczas poruszania, zapewnia ona precyzję co do pojedynczego piksela. 32-bitowy procesor ARM napędza tą najbardziej zaawansowaną myszkę gamingową, jaką kieydkolwiek zbudowano, pozwalając dokonywać zaawansowanych obliczeń bezpośrednio w myszce i zapewniając niezrównane możliwości personalizacji i funkcjonalości wszystkich 7 przycisków. Komfortowy kształt z eleganckim, zapobiegającym ślizganiu się, metalowym wykończeniem oraz ergonomicznym umieszczeniem przycisków pomoże Ci zredukować ucisk nadgarstka i pozwoli Ci byc szybszym, celniejszym i grać dłużej.

Fnatic Icon POZNAJCIE FNATIC

Od narodzin profesjonalnego grania w gry komputerowe zawsze istniało Fnatic. Fnatic zebrało najszybszych graczy w Painkiller, Unreal Tournament i Quake Live, najbardziej błyskotliwych graczy w WarCraft III, Starcraft II oraz World of Warcraft, najbardziej zachłannyh graczy Dota, League of Legends oraz Hereos of Newerth oraz przede wszystkim najbardziej doświadczonych graczy Call of Duty oraz Counter-Strike.
Fnatic


Intense use 32-BITOWY PROCESOR ARM

Procesor SteelSeries Sensei to 32-bitowa procesor ARM, który ma prędkość równą oryginalnemu procesorowi Pentium 75 MHz wydanemu przez Intela w 1994. To szybko, bardzo szybko. To porównanie może wydawać się troche przesadzone, ale to właśnie taki poziom mocy pozwala nam dokonywać zaawansowanych obliczeń bezpośrednio w myszcze – bez potrzeby używania sterowników i polegania na komputerze użytkownika.

Nasze wiodące rozwiązania ustawień ExactTech, takie jak ExactSens, ExactRate, ExactAim i inne, są obliczane bezpośrednio w myszce zapewniając użytkownikom ruchy myszy całkowicie wolne od interpolacji, ekstrapolacji, bez żadnych opóźnień, filtrowania i bez zużywania zasobów pamięci komputera.


Glide SZYBKA JAK WIATR

Materiał: Wysokiej jakości materiał UPE pokrywa 16% spodu myszki,a by zapewnić jak najlepszy ślizg. Zalecamy regularne wymienianie ślizgaczy, ponieważ z czasem zużywają się one.
SteelSeries Sensei Glides


Developed with gamers DROGA SENSEIA TO ZWYCIĘŻANIE

Jego nazwa jest odpowiednia, ponieważ wszytko, czego nauczylismy się o myszkach, wszystko co kiedykolwiek opracowaliśmy, wszystko, co odkryliśmy, wszystko, co czyni ta myszkę tak dobrą, zastosowaliśmy podczas tworzenia SteelSeries Sensei. DNA Sensei’a zaprogramowane jest do zwyciężania. Jest to jeden z tych niewielu produktów stworzonych przez miłość i naukę, sukcesy i błędy, pasję profesjonalnych graczy i żądzę bycia lepszym. SteelSeries Sensei narodzil się, aby zwyciężać. Aby pomóc Tobie zwyciężać.


LCD-menu WBUDOWANE MENU LCD

Dzięki wyświetlaczowi LCD umieszczonemu na spodzie SteelSeries Sensei możesz dostosowywać wszystkie ustawienia do swoich potrzeb. Menu LCD pozwala dostosowywać nawet najbardziej zaawansowane ustawienia ExactTech opisywane na tej stronie.


 SPERSONALIZUJ JĄ

Myszka pozwala także na załadowanie własnego obrazu w formacie mapy bitowej, oferując świetny sposób na jej spersonalizowanie – i zapobieganie kradzieży na eventach LAN-owych, kafejkach internetowych i innych miejscach publicznych. Zaprojektuj własny obraz dla wyświetlacza LCD w Sensei, ściągnij go na komputer i załaduj poprzez SteelSeries Engine.
Customize LCD Screen


Technology STEELSERIES EXACTTECH

Sensie może zostać w całości spersonalizowany dzięki 4 funkcjom, które nazywamy ustawieniami SteelSeries ExactTech.


Lift distance EXACTLIFT: USTAW “LIFT DISTANCE”

Sensei daje Ci możliwośc ustawienia “lift distance”. Funkcja ta ma wiele praktycznych zastosowań i co najważniejsze pozwala Ci idealnie dostosować myszkę do używanej podkładki czy powierzchni. Nie wszystkie podkładki są takie same. Wykonane są z różnego rodzaju materiałów, a materiały te są różnej jakości. Mogą być odbijające, szorstkie gładkie… i tak dalej. Wszystkie te czynniki mają wpływ na „lift distance” zwykłej myszki. Z Sensei tworzymy całkiem nowy wymiar kontroli w Twoich rękach.

Technology EXACTAIM: ZWOLNIJ I SKUP SIĘ

SteelSeries ExactAim pozwoli Ci być bardziej precyzyjnym. Może jakiś headshot? Przy spowolnieniu ruchu myszki, Twój kursor zwolni jeszcze bardzie pozwalając Ci skupić się na celu.


Technology EXACTACCEL: RUSZAJ SZYBKO I JESZCZE SZYBCIEJ

SteelSeries ExactAccel działa dokładnie odwrotnie, jak ExactAim. Podczas zwiekszania szybkości ruchu myszki, ExactAccel przyspieszy ją jeszcze bardziej, aby pozwolić Ci poruszać się, albo przewijać stronę jeszcze szybciej.


Technology EXACTSENS: KONTROLUJ CZUŁOŚĆ

SteelSeries ExactSens pozwala Ci kontrolować szybkośc kurosra myszy poprzez ustawianie Twojego CPI pomiędzy 1 a 5,700. To oznacze, że SteelSeries Sensei oferuje prawdziwą, opartą na sprzęcie regulację czułości, uwalniając Cię od potrzeby ingerowania w ustawienia oprogramowania. Aby w pełni skorzystać z ExactSens, musisz wyłączyć wszystkie funkcje akceleracji kursora oraz ustawić czułośc w grze (sensitivity 1 lub ustawić suwak czułości na minimum) oraz w systemie operacyjnym na domyślną. Możesz użyć poniższego klakulatora CPI, aby obliczyć wartość, która odzwierciedla szybkość kursora, do której jesteś przyzwyczajony, będącą dobrym punktem wyjścia do idealnego dopasowania Twoich ustawień czułości.


Technology EXACTAIM: ZWOLNIJ I SKUP SIĘ

SteelSeries ExactAim pozwoli Ci być bardziej precyzyjnym. Może jakiś headshot? Przy spowolnieniu ruchu myszki, Twój kursor zwolni jeszcze bardzie pozwalając Ci skupić się na celu.


Technology EXACTACCEL: RUSZAJ SZYBKO I JESZCZE SZYBCIEJ

SteelSeries ExactAccel działa dokładnie odwrotnie, jak ExactAim. Podczas zwiekszania szybkości ruchu myszki, ExactAccel przyspieszy ją jeszcze bardziej, aby pozwolić Ci poruszać się, albo przewijać stronę jeszcze szybciej.


Technology EXACTSENS: KONTROLUJ CZUŁOŚĆ

SteelSeries ExactSens pozwala Ci kontrolować szybkośc kurosra myszy poprzez ustawianie Twojego CPI pomiędzy 1 a 5,700. To oznacze, że SteelSeries Sensei oferuje prawdziwą, opartą na sprzęcie regulację czułości, uwalniając Cię od potrzeby ingerowania w ustawienia oprogramowania. Aby w pełni skorzystać z ExactSens, musisz wyłączyć wszystkie funkcje akceleracji kursora oraz ustawić czułośc w grze (sensitivity 1 lub ustawić suwak czułości na minimum) oraz w systemie operacyjnym na domyślną. Możesz użyć poniższego klakulatora CPI, aby obliczyć wartość, która odzwierciedla szybkość kursora, do której jesteś przyzwyczajony, będącą dobrym punktem wyjścia do idealnego dopasowania Twoich ustawień czułości.


 PODŚWIETLENIE

3 różne stefy Senseia (kółko myszki, wskaźnik CPI i spód) mogą zostać zaprogramowane oddzielnie – w 16.8 milionach różnych kolorów. To kolejny sposób spersonalizowania Twojej myszki. Jest także bardzo przydatny dla użytkowników korzytsających z wielu profili: dzięki wielu kolorom, można łatwo przełączać pomiedzy profilami, zawsze widząc, który z nich jest aktywny. Ci, którzy nie lubią światełek na swoim biurku mogą całkowicie wyłączyć podświetlenie.
Fnatic Sensei 3 zones


Plug and play PODŁĄCZ, GRAJ, WYGRYWAJ

Aby używać Sensei’a nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Wbudowane sterowniki mogą być konfigurowane poprzez menu LCD na spodzie myszki. Po prostu podłącz Sensei’a i graj. Dla graczy PC*, którzy chcą naprawdę zaawansowanej konfiguracji, Sensei wspierany jest przez technologię SteelSeries Engine.

*SteelSeries Engine for Mac coming 2012.


Compatability KOMPATYBILNOŚĆ

Systemy operacyjne:

 • Windows 2000
 • Windows XP
 • Windows Vista
 • Windows 7
 • Mac OS X
 • PC & Mac Compatible

  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.Polecamy
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Produkt dostępny
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Produkt dostępny
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Produkt dostępny
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Produkt dostępny
  Tracer Battle Heroes SCOUTZowie by Benq EC1-ARAZER MAMBA TOURNAMENT EDITIONRavcore TEMPEST

  Tracer Battle Heroes SCOUT

   

  Zowie by Benq EC1-A

   

  RAZER MAMBA TOURNAMENT EDITION

   

  Ravcore TEMPEST

   
  18,99 PLN
  Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
  279,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
  399,00 PLN
  Wysyłka gratis!
  169,00 PLN
  Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Dodaj do koszyka
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Dodaj do koszyka
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Dodaj do koszyka
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Gamingowo.pl - Akcesoria dla prawdziwych graczy.
  Dodaj do koszyka
   

  Godziny otwarcia

  8:00 - 16:00 (Pon-Pt)

  Infolinia

  +48 731 327 767

  Adres e-mail

  sklep@gamingowo.pl

  Gadu-Gadu

  #47179125

  więcej